Murat Kurşun lüks evinin kapılarını ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ne açtı

Renkli kişiliği ve hoş sohbeti ile izleyicilerin her daim beğenisini kazanan Evrim Akın, birbirinden ünlü isimlerin evlerini gezerek, çok özel yaşantılarına tanık oluyor. ünlü ismin sunucusu olduğu ‘Evrim Akın İle Ev Gezmesi’ programı, yeni bölümü ile Kanal D’de ekranlara geldi.

SON KONUK MURAT KURŞUN

Evrim Akın ile Ev Gezmesi, son bölümünde Türk halk müziğinin sevilen ismi Murat Kurşun’un Florya’daki dubleks dairesine konuk oldu.

SADELİKTEN YANA

Eğlenceli anların yaşandığı programda Kurşun ve eşi Evrim Akın’a yemek yaptı. Büyük bir evde oturan Kurşun Ailesi, konutlarında sadeliği tercih etmiş.

“EŞİM EVLE İLGİLENİYOR”

Evin tasarımıyla eşinin ilgilendiğini söyleyen ünlü türkücü, ‘”Evin her detayı eşimde. Ben sahne alıyorum, eşim ev ile ilgileniyor” dedi. Kahve tonlarının ağırlıklı olduğu mobilyaları, şık bej koltuklar tamamlamış…

İKİ GİYİNME ODASI!

Ev gezmesinde ünlü sanatçı Murat Kurşun’un dairesinde iki giyinme odasının olması ve sahne kıyafetlerinin ışıltısı gözlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcının 600 takım elbise, 600 ayakkabı ve 300 gömlekten oluşan kıyafet odası büyük ilgi gördü.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx