Dilan Polat ve Engin Polat’a İsmail Saymaz’dan Kötü Haber! ‘Operasyon Yapılabilir’

Bir süredir lüks yaşantıları, polemikleriyle gündemden düşmeyen ve haklarında vergi kaçırma iddiaları bulunan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a gazeteci İsmail Saymaz’dan yeni bir iddiada bulundu. Saymaz, ünlü çifte önümüzdeki günlerde operasyon yapılabileceğini söyledi.

Sosyal medyada son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’la ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Gazeteci İsmail Saymaz bugün yayınlanan köşe yazısında, haklarında vergi kaçırma iddiaları bulunan ünlü çiftle ilgili operasyon yapılabileceğini söyledi.

Türkiye’de yaşayan vatandaşların ekonomik sıkıntıları üzerinden Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ı eleştiren Saymaz, ‘ Türkiye aylardır, şaibeli bir şekilde ve aniden zenginleşen Polat Ailesi’nin görgüsüzlüğünü, açgözlülüğünü ve teşhirciliğini izliyor’ ifadelerini kullandı.

Çifte ail 16 şirketin mercek altında olduğunu söyleyen Saymaz, şu ifadeleri kullandı: “Sadece bir şirkette 657 milyon TL’lik kaynağı belirsiz paranın olduğu, toplam miktarın 1,5-2 milyar TL’yi bulabileceği kaydediliyor.

Banu Parlak’a ait güzellik merkezinin kurşunlanmasının da bu kapsama alınabileceği belirtiliyor. Polat’lara önümüzdeki günlerde operasyon yapılabilir.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx